Aventador Aventador został stworzony z myślą o przyszłości, czego dowodem jest zastosowanie innowacyjnej technologii, w tym silnika V12 i szerokie wykorzystanie włókna węglowego. Oryginalny design w mistrzowski sposób łączy dynamizm i agresję, tworząc najnowocześniejszy monokok z włókna węglowego. INTERIOR - WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Aventadora to zaawansowana technologia i luksusowe wyposażenie z materiałów najwyższej jakości, starannie wykonane zgodnie najlepszymi włoskimi tradycjami. Rodzina supersamochodów, która już sama w sobie stała się legendą. Poznaj specyfikacje techniczne, wymiary, osiągi i szczegółowe cechy wszystkich nowych modeli Lamborghini Aventador.
Huracan Wyciągając wnioski z naszych doświadczeń, osiągnęliśmy perfekcję. Tak właśnie narodził się pierwszy model Lamborghini Huracán. Więcej osiągów, więcej kontroli, więcej innowacji. Huracán jest wyposażony w potężny silnik V10 i najnowsze technologie, co pozwala mu osiągać jak najlepsze wyniki. Zaprojektowany, aby zagwarantować wyjątkowe osiągi i jednocześnie kontrolować sytuację w każdych warunkach drogowych. Łatwo przekonasz się o jego najlepszych możliwościach, nie wspominając o niesamowitej frajdzie z jazdy, dzięki takim technologiom jak dwusprzęgłowa skrzynia biegów Lamborghini Doppia Frizione (LDF) i elektronicznie sterowany napęd na cztery koła. Ciesz się wrażeniami z jazdy, jakich dotąd jeszcze nie doświadczyłeś. Odkryj wszystkie modele Lamborghini Huracán.
URUS Lamborghini Urus to pierwszy na świecie Super Sport Utility Vehicle, w którym luksus, sportowy charakter i osiągi spotykają się z komfortem i wszechstronnością. Oferuje najlepszą w swojej klasie dynamikę jazdy, a także niepowtarzalną elegancję designu. Urus uosabia cechy wielu dusz: sportowej, eleganckiej i terenowej, a także nadaje się do codziennej jazdy w różnych warunkach. Zaskakująco wyraźny dźwięk silnika w połączeniu z wysokimi osiągami sprawia, że o Lamborghini Urus można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest typowy.
Limited Series Lamborghini Limited Series to najbardziej ekskluzywne, limitowane edycje przeznaczone dla nielicznych, wybranych klientów. Modele Limited Series, to prawdziwie ultranowoczesne supersamochody, pod każdym względem wyrażające istotę ducha Lamborghini. Są one wyposażone w najbardziej zaawansowane funkcje dostępne w dziedzinie projektowania i technologii.
Concept Najbardziej wizjonerskie modele, te wyjątkowe egzemplarze mają wyznaczać najwyższe granice technologii i designu. Zaprezentowane na najbardziej prestiżowych międzynarodowych targach motoryzacyjnych, dają ekskluzywne spojrzenie na najbardziej innowacyjne rozwiązania, które Lamborghini może zastosować w swoich przyszłych modelach produkowanych seryjnie.