MOC (CV) / MOC (KW) 650 CV / 478 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 305 km/h
0-100 km/h w 3,6 s
INFORMACJE OGÓLNE Urus Graphite Capsule daje kierowcom Lamborghini możliwość dojechania wszędzie z niepowtarzalnym charakterem i stylem. Siła i dynamika ekskluzywnych konfiguracji łączących wyrafinowane matowe kolory z efektem satyny z kontrastującymi, jaskrawymi detalami, otwierają drogę do nowych i atrakcyjnych interpretacji Twojej osobowości. Nadszedł czas, aby objawić się w pełni. Podejmij nowe wyzwania i pokaż swoje najbardziej autentyczne "ja" na pokładzie pierwszego na świecie Super SUV-a. Odblokuj każdą drogę... pokaż swoją osobowość.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Nowe matowe kolory Urusa Graphite Capsule - Nero Noctis, Grigio Keres, Grigio Nimbus i Bianco Monocerus - jeszcze bardziej podkreślają sportowe, śmiałe linie super SUV-a. Żywe, błyszczące kolory nadają ostry kontrast poszczególnym detalom nadwozia, zaakcentowanym przez czarny, błyszczący tylny dyfuzor i 23-calowe felgi kół Taigete. Te ekskluzywne, nowe kombinacje kolorystyczne tworzą razem hipnotyzującą intensywność. Daj się oczarować śmiałemu i innowacyjnemu dwukolorowemu wyglądowi, który poprowadzi Cię każdą drogą z niespotykanym sportowym i stylowym charakterem.
WNĘTRZE Cztery dostępne konfiguracje wnętrza nawiązują do dwutonowych kombinacji Urusa Graphite Capsule, a każda z nich stanowi doskonałe uzupełnienie efektownego wyglądu zewnętrznego, zapewniając jeszcze większą wyrazistość. Odkryj nowe horyzonty osobistego stylu dzięki takim elementom, jak perforowane i wentylowane siedzenia z Alcantary®, charakterystyczne sześciokątne przeszycia Q-citura, wyszywane logo, a także wstawki z matowego włókna węglowego i detale z czarnego anodyzowanego aluminium.
PIERWSZE LAMBORGHINI Z ŁĄCZNOŚCIĄ Dzięki najnowocześniejszemu systemowi komunikacji z funkcjami nawigacji, komfortu, bezpieczeństwa i rozrywki, wrażenia z jazdy Urusem Graphite Capsule osiągają niezrównany poziom zarówno w samochodzie, jak i zdalnie.
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 3,996 cm³ (243.85 cu in)
MAKSYMALNA MOC 650 CV (478 kW) przy 6000 obr./min
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 305 km/h
PRZYSPIESZENIE 0-100 KM/H (MPH 0-62) 3,6 s
LICZBA CYLINDRÓW 8
DYNAMIKA JAZDY
Następne
Poprzednie
SILNIK Urus Graphite Capsule posiada silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy maksymalnej 650 KM i oferuje najlepszy stosunek mocy do masy w segmencie SUV-ów.
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA KIEROWCY Wyposażony w najnowocześniejsze systemy jazdy i bezpieczeństwa, Urus Pearl Capsule może zostać spersonalizowany zgodnie z wymaganiami klienta.
ANIMA ANIMA jest sercem dynamiki jazdy Lamborghini, kluczowym systemem kontrolnym służącym do wyboru pożądanego ustawienia.
TECHNOLOGIA & INFOTAINMENT Lamborghini Infotainment System III (LIS III) posiada dwa intuicyjne ekrany dotykowe z haptyczną informacją zwrotną, interaktywne komendy głosowe i trzy innowacyjne wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości.
SKRZYNIA BIEGÓW I NADWOZIE Urus Graphite Capsule jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy kontroli dynamiki pojazdu.