UCZYŃ GO Absolutnie WYJĄTKOWYM Program personalizacji Ad Personam jest dostępny dla modeli Huracán i Aventador, dając klientom możliwość spersonalizowania niemalże każdego elementu wyposażenia, a tym samym stworzenia absolutnie wyjątkowego egzemplarza Lamborghini. Istnieje nieskończona ilość możliwych kombinacji, zaczynając od kolorów po materiały, od logo na siedzeniu, które na życzenie klienta może być ręcznie wyszywane, po inicjały wyhaftowane we wnętrzu pojazdu. Oczywiście wszystkie warianty konfiguracji na zamówienie, wykonywane są pod okiem specjalistów i spełniają wyśrubowane standardy jakości marki. Istnieje również możliwość wyboru spośród różnych rodzajów materiałów, od luksusowych skór Lambo Vintage pół-anilinowych zdobionych innymi efektami i opracowanych wspólnie z czołowymi włoskimi ekspertami, po innowacyjny materiał Forged Composite z włókna węglowego. Przy konfiguracji wymarzonego Lamborghini, jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.
Ad Personam Studio Klienci, którzy chcą skorzystać z programu personalizacji, mogą zaprojektować swój własny pojazd bezpośrednio w Ad Personam Studio, miejscu dedykowanym personalizacji, znajdującym się w siedzibie głównej w Sant'Agata Bolognese. Miejsce to zostało zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowych wrażeń, dzięki wyświetlaczom prezentującym alternatywne skóry, kolory, materiały, siedzenia i felgi, a także cyfrowej symulacji możliwych opcji przy użyciu zaawansowanego konfiguratora samochodu. Nasz zespół ekspertów wspiera klientów na wszystkich etapach konfiguracji ich osobistego supersportowego samochodu, w tym przy wyborze koloru, akcesoriów i materiałów. Spotkanie z klientem jest poprzedzone wizytą na linii produkcyjnej, zwiedzaniem fabryki z przewodnikiem i podglądem niektórych z możliwych konfiguracji modeli Huracána i Aventador.

AKCESORIA

Każde akcesorium charakteryzuje się wyjątkową jakością, przełomową technologią, charakterystycznym dla Lamborghini wzornictwem i najwyższą dbałością o najmniejsze szczegóły. Cel pozostaje niezmienny: przewyższyć oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości i obsługi. Accessori Originali Automobili Lamborghini pozwalają w pełni wyrazić swoją osobowość i uczynić Twoje Lamborghini jeszcze bardziej wyjątkowym.