TERZO MILLENNIO Terzo Millennio przewiduje przyszłość i przenosi emocje supersportowych samochodów w erę rewolucji elektrycznej. Ten wyjątkowy samochód koncepcyjny ma futurystyczne linie i został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji osiągów aerodynamicznych, dążenia do stylistyki i napędzania emocji dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, w tym systemowi magazynowania energii opartemu na superkondensatorach, materiałom funkcjonalnym z włókna węglowego i napędowi elektrycznemu zgodnie z duchem super sportowy samochód.
ASTERION Asterion to wyjątkowy samochód koncepcyjny o zmysłowym designie, duszy Lamborghini i DNA hybrydy: style i najnowocześniejsze rozwiązania inżynieryjne typowe dla Lamborghini są połączone z innowacyjną technologią hybrydową. Czystość wolnossącego silnika V10 gwarantuje dreszcz wyjątkowych wrażeń z jazdy, a system hybrydowy plug-in umożliwia wykorzystanie mocy silników elektrycznych do jazdy miejskiej. Rezultatem jest niesamowita supersportowa wydajność.
ESTOQUE Estoque to niezwykle wszechstronny samochód koncepcyjny, wyróżniający się innowacyjnością, kreatywnością i designem: czterodrzwiowy supersportowy samochód, idealny do codziennego użytku, posiadający jedyne w swoim rodzaju rozwiązania technologiczne. Niepowtarzalny styl Lamborghini zbiega się w rewolucyjnej nowej koncepcji sedana, charakteryzującej się jednocześnie bardzo niskim profilem i przestronnością, z luksusowym wnętrzem.