MOC (CV) / MOC (KW) 610 CV / 449 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 325 km/h
0-100 km/h w 3,3 s
INFORMACJE OGÓLNE Huracán EVO RWD nosi w sobie ewolucję technologii predykcyjnej zastosowanej w najbardziej lubianym modelu Lamborghini V10, wydestylowanej w celu dostarczenia czystych, niefiltrowanych emocji z jazdy. Tutaj umiejętności kierowcy i mechanika robią różnicę: ten "powrót do napędu na tylne koła" obejmuje początki mechanicznej czystości - prawdziwej esencji Lamborghini.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Wyrafinowane rozwiązania aerodynamiczne łączą się z ikonicznym designem Lamborghini, który w modelu Huracán EVO RWD czerpie inspirację z głowy rekina. Linie samochodu wyraźnie przebiegają do zewnątrz: duży przedni wlot powietrza jest wyposażony w ulepszony system aerodynamiczny, a nowy dolny dyfuzor tylny został specjalnie zaprojektowany. Charakterystyczne reflektory w kształcie litery Y są zintegrowane z przednim splitterem i podążają za liniami aerodynamicznymi.
WNĘTRZE Huracán EVO RWD jest najczystszym przykładem interakcji z maszyną poprzez fizyczny kontakt i zmysły. Jego zaawansowane wnętrze wyposażone jest w 8,4-calowy ekran dotykowy zintegrowany z konsolą środkową, oferując wyrafinowane doznania na pokładzie. Dostępne tapicerki to skóra, Alcantara i Carbon Skin® - innowacyjny materiał z włókna węglowego dostępny wyłącznie w ofercie Lamborghini.
POŁĄCZ SIĘ ZE SWOIM HURACÁN EVO RWD Dzięki nowym usługom, doświadczenia na pokładzie Twojego Huracána EVO RWD stają się przyjemniejsze, zarówno zdalnie, jaki i przy użyciu aplikacji Lamborghini UNICA. Ekskluzywne funkcje komfortu, nawigacji, bezpieczeństwa i rozrywki pozwolą Ci zarządzać swoim Lamborghini lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 5.204 cm³ (317.57 cu in)
MAKSYMALNA MOC 610 CV (449 kW) przy 8.000 obr./min
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ km/h 325 (mph > 202)
PRZYSPIESZENIE 0-100 KM/H (MPH 0-62) 3,3 s
DYNAMIKA JAZDY
Następne
Poprzednie
HMI Nowy interfejs „human-machine” w Huracán EVO RWD to szczytowe osiągnięcie technologiczne.
AERODYNAMIKA Projekt Huracána EVO RWD został starannie opracowany, aby poprawić wydajność aerodynamiczną z każdego punktu widzenia.
SILNIK Charakterystyczny, wolnossący silnik V10 wywodzący się z modelu Huracán EVO - ewolucji V10 o najwyższych osiągach - zachowuje te same podstawowe cechy technologiczne tego silnika.
ZAWIESZENIE Architektura zawieszenia Huracána EVO RWD to zachodzące na siebie czworokąty, które gwarantują idealną równowagę pomiędzy zwinnością pojazdu a jego sportowymi osiągami.
UKŁAD KIEROWNICZY Huracán EVO RWD jest wyposażony w system elektronicznego wspomagania kierownicy (EPS), który płynnie dostosowuje się do każdego stylu jazdy, aby zapewnić idealne wspomaganie kierownicy, zarówno na torze, jak i na drodze.
SKRZYNIA BIEGÓW Wyobraź sobie, że możesz użyć dwóch mechanizmów sprzęgła w tym samym urządzeniu: podczas gdy jeden bieg jest włączony, drugi jest już wybrany, aby skrócić czas włączania/wyłączania do minimum.
NAPĘD NA 4 KOŁA Zamierzeniem Huracána EVO RWD nie jest po prostu skierowanie mocy na tylne koła.