MOC (CV) / MOC (KW) 610 CV / 449 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 324 km/h
0-100 km/h w 3,5 s
INFORMACJE OGÓLNE Huracán EVO RWD Spyder jest stworzony dla tych, którzy wierzą w czystą przyjemność i ekscytację związaną z prowadzeniem samochodu, spotęgowaną adrenaliną płynącą z jazdy z otwartym dachem. Odkrywanie nowych dróg z wiatrem we włosach, z sercem bijącym w rytm dźwięku silnika, daje niezrównane poczucie wolności podczas przyspieszania w kierunku nowych emocji. Magia rozwija się, gdy "powracasz do napędu na tylne koła" i zanurzasz się w doznaniach dotykowych i mechanicznej czystości Lamborghini.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Jako unikalny wyraz DNA Lamborghini Design, Huracán EVO RWD Spyder odzwierciedla najczystszą wizję twórczą poprzez perfekcję formy, zaspokajając emocje pod każdym względem. Wersja RWD EVO Spyder wyraźnie różni się od swojego odpowiednika z napędem na 4 koła przypominającym rekina nosem i nowymi, ostrzejszymi liniami tylnego dyfuzora. W przeciwieństwie do motywu Y zastosowanego w projekcie Huracána EVO 4WD, w modelu RWD Lamborghini zastosowało szerszy i bardzo ostry wlot powietrza.
WNĘTRZE Wyrafinowane wnętrze Huracána EVO RWD Spyder to przytulna kabina, która tworzy bezpośrednią więź z kierowcą. Tutaj wchodzisz w interakcję ze swoim supersportowym samochodem w najbardziej bezpośredni i osobisty sposób, zainspirowany porywającymi dźwiękami, które pochodzą z 610 CV umieszczonego bezpośrednio z tyłu kabiny. Sportowe fotele z włókna węglowego, dostępne dla całej gamy Huracána, maksymalizują przestronność kabiny i nadają jej sportowy wygląd, oferując jednocześnie wyjątkowy komfort, który sprawia, że Huracán EVO RWD jest idealnym samochodem supersportowym do codziennego użytku. Zintegrowany z konsolą środkową 8,4-calowy ekran dotykowy zapewnia wszechstronne doznania na pokładzie. Dostępne tapicerki to skóra, Alcantara® i Carbon Skin®, innowacyjny materiał z włókna węglowego dostępny wyłącznie w Lamborghini.
POŁĄCZ SIĘ ZE SWOIM HURACÁN EVO RWD SPYDER Dzięki nowym usługom, doświadczenia na pokładzie Twojego Huracána EVO RWD Spyder stają się przyjemniejsze, zarówno zdalnie, jaki i przy użyciu aplikacji Lamborghini UNICA. Ekskluzywne funkcje komfortu, nawigacji, bezpieczeństwa i rozrywki pozwolą Ci zarządzać swoim Lamborghini lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 5.204 cm³ (317.57 cu in)
MAKSYMALNA MOC 610 CV (449 kW) przy 8.000 obr./min
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 324 km/h (202 mph )
PRZYSPIESZENIE 0-100 KM/H (MPH 0-62) 3,5 s
DYNAMIKA JAZDY
Następne
Poprzednie
HMI Nowy interfejs „human-machine” w Huracán EVO RWD Spyder to szczytowe osiągnięcie technologiczne.
AERODYNAMIKA Projekt Huracána EVO RWD został starannie opracowany, aby poprawić wydajność aerodynamiczną.
SILNIK Charakterystyczny, wolnossący silnik V10 wywodzący się z modelu Huracán EVO - ewolucji V10 o najwyższych osiągach - zachowuje te same podstawowe cechy technologiczne tego silnika.
ZAWIESZENIE Architektura zawieszenia Huracána EVO RWD Spyder to zachodzące na siebie czworokąty, które gwarantują idealną równowagę pomiędzy zwinnością pojazdu a jego sportowymi osiągami.
UKŁAD KIEROWNICZY Huracán EVO RWD Spyder jest wyposażony w system elektronicznego wspomagania kierownicy (EPS), który płynnie dostosowuje się do każdego stylu jazdy, aby zapewnić idealne wspomaganie kierownicy, zarówno na torze, jak i na drodze.
P-TCS Aby nadać charakteru i zmaksymalizować osiągi modelu Huracán EVO RWD Spyder, wprowadzono nową funkcję: P-TCS (Performance Traction Control – Kontrola Trakcji)
SKRZYNIA BIEGÓW Wyobraź sobie, że możesz użyć dwóch mechanizmów sprzęgła w tym samym urządzeniu: podczas gdy jeden bieg jest włączony, drugi jest już wybrany, aby skrócić czas włączania/wyłączania do minimum, podwójny mechanizm, który pozwala na pracę sprzęgła tak błyskawicznie i płynnie, jak to tylko możliwe.
NAPĘD NA 4 KOŁA Zamiarem było nie tylko o przeniesienie skrzyni biegów na tylną oś: cały pojazd został dostosowany i dostrojony w każdym elemencie jego dynamiki jazdy.