MOC (CV) / MOC (KW) 640 CV / 470 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 325 km/h
0-100 km/h w 3,1 s
INFORMACJE OGÓLNE Huracán EVO Spyder pozwala doświadczyć dreszczyku emocji związanych z ekstremalną jazdą. Kolory, zapachy i dźwięki łączą się z uwodzicielskim designem i ultralekkimi materiałami. Wolnossący silnik V10 o mocy 640 KM ryczy z mocą, a wydech oznajmia obecność potężnej maszyny. Aerodynamiczne linie supersportowego samochodu, doskonale opływowe, przecinają powietrze.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Celem tego projektu było wyeliminowanie dachu bez utraty wydajności aerodynamicznej lub sztywności skrętnej, przy jednoczesnym wzmocnieniu oryginalnych, ikonicznych linii i proporcji za pomocą eleganckich rozwiązań aerodynamicznych. Od przednich detali aerodynamicznych po wloty na masce silnika, od wlotów powietrza na każdej z progów bocznych po końcówki układu wydechowego, samochód mówi jednym językiem: językiem naturalnej ewolucji, wyrażającym najbardziej zaawansowane technologie i podkreślającym piękno czystych linii.
WNĘTRZE Kabina pasażerska wyposażona jest w najnowocześniejszy system z 8,4-calowym ekranem dotykowym na konsoli środkowej, za pomocą którego steruje się funkcjami samochodu i rozrywki. Ekskluzywne wykończenie wnętrza odzwierciedla autentyczny włoski design i jest wykonane z najwyższej jakości materiałów. Tapicerka dostępna jest w skórze, Alcantarze i Carbon Skin®, innowacyjnym materiale z włókna węglowego dostępnym wyłącznie w Lamborghini.
POŁĄCZ SIĘ ZE SWOIM HURACÁN EVO SPYDER Dzięki nowym usługom, doświadczenia na pokładzie Twojego Huracána EVO Spyder stają się przyjemniejsze, zarówno zdalnie, jaki i przy użyciu aplikacji Lamborghini UNICA. Ekskluzywne funkcje komfortu, nawigacji, bezpieczeństwa i rozrywki pozwolą Ci zarządzać swoim Lamborghini lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 5.204 cm³ (317.6 cu in)
MAKSYMALNA MOC 640 CV (470 kW) przy 8.000 obr./min
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 325 km/h (202 mph)
PRZYSPIESZENIE 0-100 KM/H (MPH 0-62) 3,1 s
DYNAMIKA JAZDY
Następne
Poprzednie
LDVI Lamborghini Integrated Vehicle Dynamics (LDVI) jest technologicznym mózgiem EVO, zdolnym do koordynowania złożonego i wyrafinowanego systemu zarządzania dynamiką jazdy.
AERODYNAMIKA Konstrukcja EVO Spyder została starannie opracowana pod kątem poprawy aerodynamiki.
HMI Nowy interfejs „human-machine” jest ostatecznym wyrazem naturalnej i technologicznej ewolucji EVO.
SILNIK Całkowicie odnowiony i przeprojektowany, ze zoptymalizowaną dynamiką płynów zarówno w układzie zasysania, jak i wydechowym, jest to silnik wolnossący V10 o najwyższej mocy.
ZAWIESZENIE Architektura zawieszenia Huracána EVO Spyder to zachodzące na siebie czworokąty, które gwarantują idealną równowagę pomiędzy zwinnością pojazdu a jego sportowymi osiągami.
UKŁAD KIEROWNICZY Huracán EVO Spyder wyposażony jest w system elektronicznego wspomagania kierownicy (EPS), który płynnie dostosowuje się do wszystkich stylów jazdy, aby zagwarantować najlepsze wspomaganie kierownicy, zarówno na torze, jak i na drodze, jednocześnie wspierając wszystkie tryby jazdy ANIMA.
AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY Huracán EVO oferuje unikalne połączenie aktywnego układu kierowniczego (Lamborghini Dynamic Steering) i układu kierowniczego tylnych kół (Lamborghini All-Wheel Steering), zapewniając najlepsze w swojej klasie dynamiczne osiągi.
SKRZYNIA BIEGÓW Wyobraź sobie, że możesz użyć dwóch mechanizmów sprzęgła w tym samym urządzeniu: podczas gdy jeden bieg jest włączony, drugi jest już wybrany, aby skrócić czas włączania/wyłączania do minimum, podwójny mechanizm, który pozwala na pracę sprzęgła tak błyskawicznie i płynnie, jak to tylko możliwe.
NAPĘD NA 4 KOŁA Napęd na 4 koła jest sterowany elektronicznie i gwarantuje większą prędkość i precyzję w rozdzielaniu momentu obrotowego pomiędzy osie.