MOC (CV) / MOC (KW) 650 CV / 478 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 305 km/h
0-100 km/h w 3,6 s
INFORMACJE OGÓLNE Dusza supersportowego samochodu i funkcjonalność SUV-a: Lamborghini Urus to pierwszy Super Sport Utility Vehicle na świecie. Dzięki ekstremalnym proporcjom, zapierającej dech w piersiach stylistyce, niezwykłej dynamice jazdy i przyspieszającym tętno osiągom, Urus stanowi kwintesencję wolności. Możesz doświadczać każdej drogi, od toru jazdy po piasek, lód, żwir lub skały, odblokowując w ten sposób każdą drogę. Możesz odkrywać każdy nowy teren, wyrażając w ten sposób siebie.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Jego stylistyka przybiera różne formy: sportową, elegancką i off-roadową. Muskularne powierzchnie nadają zdecydowany wygląd, a masywne opony i koła nadają wygląd luksusowego samochodu supersportowego. Każda powierzchnia kładzie nacisk na funkcjonalność. Charakterystyczny styl Lamborghini jest natychmiast rozpoznawalny dzięki detalom w kształcie litery Y i sześciokąta, przednia maska silnika z centralnie umieszczonym daszkiem oraz skrzyżowane linie na tylnej masce silnika. Urus to najniższy SUV w swoim segmencie.
WNĘTRZE Luksus włoskiego rzemiosła łączy się z najnowocześniejszą technologią. Design inspirowany aeronautyką i przyrządy zorientowane na potrzeby kierowcy z trzema ekranami TFT sprawiają, że jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa i wciągająca. Wnętrze można dostosować do własnych potrzeb i nadać mu jeszcze bardziej sportowy lub elegancki charakter, dzięki szerokiej gamie kolorów i materiałów: skóra, Alcantara, drewno, wykończenia z aluminium lub włókna węglowego.
PIERWSZE LAMBORGHINI Z ŁĄCZNOŚCIĄ Dzięki najnowocześniejszemu systemowi komunikacji z funkcjami nawigacji, komfortu, bezpieczeństwa i rozrywki, wrażenia z jazdy Urusem osiągają niezrównany poziom zarówno w samochodzie, jak i zdalnie.
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 3,996 cm³ (243.85 cu in)
MAKSYMALNA MOC 650 CV (478 kW) przy 6000 obr./min
MAKSYMALNA - PRĘDKOŚĆ 305 km/h
PRZYSPIESZENIE 0-100 KM/H (MPH 0-62) 3,6 s
LICZBA CYLINDRÓW 8
SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW
Następne
Poprzednie
SILNIK Urus posiada silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy maksymalnej 650 KM i oferuje najlepszy stosunek mocy do masy w segmencie SUV-ów.
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA KIEROWCY Wyposażony w najnowocześniejsze systemy jazdy i bezpieczeństwa, Urus może zostać spersonalizowany zgodnie z wymaganiami klienta.
ANIMA ANIMA jest sercem dynamiki jazdy Lamborghini, kluczowym systemem kontrolnym służącym do wyboru pożądanego ustawienia.
TECHNOLOGIA & INFOTAINMENT Lamborghini Infotainment System III (LIS III) posiada dwa intuicyjne ekrany dotykowe z haptyczną informacją zwrotną, interaktywne komendy głosowe i trzy innowacyjne wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości.
SKRZYNIA BIEGÓW I NADWOZIE Urus jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy kontroli dynamiki pojazdu.