MOC (CV) / MOC (KW) 650 CV / 478 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 305 km/h
0-100 km/h w 3,6 s
INFORMACJE OGÓLNE Urus Pearl Capsule oferuje wybór ekskluzywnych perłowych lakierów i elementów stylistycznych, które nawiązują do jasnych kolorów tradycji Lamborghini. Ta nowa sfera personalizacji ukazuje niepowtarzalny styl i porywające osiągi pierwszego na świecie samochodu użytkowego klasy Super Sport. Przenieś wolność Urusa na wyższy poziom, wykuwając nowe ścieżki jako wyraz samego siebie. Odblokuj każdą drogę, pokaż swoją osobowość.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Przyciągający wzrok Urus Pearl Capsule zachwyca połyskującą intensywnością, która wyraża sportową pewność siebie. Trzy opcje lakierów perłowych - Verde Mantis, Arancio Borealis i Giallo Inti - stanowią nowoczesną interpretację oryginalnych jednolitych kolorów, które ściśle związane z tradycją Lamborghini. Dolne zderzaki, osłony wahaczy i dach polakierowane na czarny połysk tworzą dramatyczny dwutonowy efekt, podczas gdy 23-calowe felgi kół Taigete w kolorze błyszczącej czerni z pasującym akcentem kolorystycznym przykuwają uwagę asertywną postawą.
WNĘTRZE Kunszt rzemieślniczy i najnowocześniejsza technologia w luksusowym wnętrzu. Po raz pierwszy w Urusie, specjalne dwutonowe, wentylowane fotele z Alcantary® dopasowane do lakieru nadwozia, dostępnego w kolorach Verde Faunus, Arancio Leonis lub Giallo Taurus. Detale wyrażają elegancką energię, ze standardowymi przeszyciami Q-citura w tradycyjnym kształcie sześciokąta, jak również dedykowanymi haftami, pakietem Interior Carbon Package i wstawkami z czarnego anodyzowanego aluminium.
PIERWSZE LAMBORGHINI Z ŁĄCZNOŚCIĄ Dzięki najnowocześniejszemu systemowi komunikacji z funkcjami nawigacji, komfortu, bezpieczeństwa i rozrywki, wrażenia z jazdy Urusem osiągają niezrównany poziom zarówno w samochodzie, jak i zdalnie.
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 3,996 cm³ (243.85 cu in)
MAKSYMALNA MOC 650 CV (478 kW) przy 6000 obr./min
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 305 km/h
PRZYSPIESZENIE 0-100 KM/H (MPH 0-62) 3,6 s
LICZBA CYLINDRÓW 8
DYNAMIKA JAZDY
Następne
Poprzednie
SILNIK Urus Pearl Capsule posiada silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy maksymalnej 650 KM i oferuje najlepszy stosunek mocy do masy w segmencie SUV-ów.
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA KIEROWCY Wyposażony w najnowocześniejsze systemy jazdy i bezpieczeństwa, Urus Pearl Capsule może zostać spersonalizowany zgodnie z wymaganiami klienta.
ANIMA ANIMA jest sercem dynamiki jazdy Lamborghini, kluczowym systemem kontrolnym służącym do wyboru pożądanego ustawienia.
TECHNOLOGIA & INFOTAINMENT Lamborghini Infotainment System III (LIS III) posiada dwa intuicyjne ekrany dotykowe z haptyczną informacją zwrotną, interaktywne komendy głosowe i trzy innowacyjne wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości.
SKRZYNIA BIEGÓW I NADWOZIE Urus Pearl Capsule jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy kontroli dynamiki pojazdu.