MOC (CV) / MOC (KW) 640 CV / 470 kW
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 325 km/h
0-100 km/h w 2,9 s
INFORMACJE OGÓLNE Huracán EVO Fluo Capsule posiada ekskluzywne udoskonalenia, które otwierają wspaniałe możliwości wyróżnienia się jak nigdy dotąd. Oferując pięć różnych konfiguracji nadwozia i wnętrza, Fluo Capsule łączy matowe elementy z jaskrawą, odważną paletą kolorów, aby wyrazić Twoje motoryzacyjne marzenia i kreatywną wizję. Super-sportowy styl, odważna postawa i odrobina blasku - wszystko to doskonale łączy się w tym niestandardowym arcydziele. Czy jesteś gotowy, aby wyróżnić swoją drogę?
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY Huracán EVO Fluo Capsule prezentuje nowe spojrzenie na stylistykę EVO poprzez uderzającą dwutonową kolorystykę nadwozia, która podkreśla wyjątkowe detale nadwozia. Verde Shock, Arancio Livrea, Celeste Fedra, Arancio Dac i Giallo Clarus to nowe, przyciągające wzrok kolory lakieru Fluo. W połączeniu z matowo czarnym dachem, przednim zderzakiem i listwami bocznymi, nowa paleta podkreśla odważny, super-sportowy charakter, który czyni ten model naprawdę wyjątkowym.
WNĘTRZE Całkowicie czarne wnętrze zawiera drobne detale, które przyciągają uwagę. Pokrywa Start&Stop i tarcza Lamborghini wyhaftowana na zagłówku fotela - do wyboru pięć fluorescencyjnych nici - wyróżniają się natychmiast, ponieważ pasują do odcieni Fluo zaznaczających wygląd zewnętrzny. Rezultatem jest wyrafinowana gra kontrastów, która podkreśla ekskluzywność nowej kolekcji Fluo Capsule. Wysoką jakość wykonania i dbałość o szczegóły dopełnia szereg opcji, w tym nowe sportowe fotele z Alcantary® lub skóry jednobarwnej z wykończeniem EVO Sportivo jako alternatywa dla standardowej oferty Comfort. To dodatkowe wyróżnienie dodaje emocji za każdym razem, gdy zasiądziesz za kierownicą.
POŁĄCZ SIĘ ZE SWOIM HURACÁN EVO FLUO CAPSULE Dzięki nowym usługom, doświadczenia na pokładzie Twojego Huracána EVO Fluo Capsule stają się przyjemniejsze, zarówno zdalnie, jaki i przy użyciu aplikacji Lamborghini UNICA. Ekskluzywne funkcje komfortu, nawigacji, bezpieczeństwa i rozrywki pozwolą Ci zarządzać swoim Lamborghini lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 5.204 cm³ (317.57 cu in)
MAKSYMALNA MOC 640 CV (470 kW) przy 8.000 obr./min
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ km/h >325 (mph > 202)
PRZYSPIESZENIE 0-100 KM/H (MPH 0-62) 2,9 s
LICZBA CYLINDRÓW 10
DYNAMIKA JAZDY
Następne
Poprzednie
LDVI Lamborghini Integrated Vehicle Dynamics (LDVI) jest technologicznym mózgiem EVO Fluo Capsule, zdolnym do koordynowania złożonego i wyrafinowanego systemu zarządzania dynamiką jazdy. Na podstawie danych wprowadzanych przez kierowcę, otoczenia zewnętrznego i wybranego trybu jazdy.
AERODYNAMIKA Konstrukcja EVO Fluo Capsule została starannie opracowana pod kątem poprawy aerodynamiki. Przedni splitter tworzy podwójny kanał powietrzny pod nadwoziem, a nowe klapy pozwalają na uzyskanie dodatkowego obciążenia aerodynamicznego, pięciokrotnie większego niż w poprzednim modelu Huracán.
HMI Nowy interfejs „human-machine” jest ostatecznym wyrazem naturalnej i technologicznej ewolucji EVO.
SILNIK Całkowicie odnowiony i przeprojektowany, ze zoptymalizowaną dynamiką płynów zarówno w układzie zasysania, jak i wydechowym, jest to silnik wolnossący V10 o najwyższej mocy.
ZAWIESZENIE Architektura zawieszenia Huracána EVO Fluo Capsule to zachodzące na siebie czworokąty, które gwarantują idealną równowagę pomiędzy zwinnością pojazdu a jego sportowymi osiągami. Magnetoreologiczne amortyzatory błyskawicznie reagują na styl jazdy pilota.
UKŁAD KIEROWNICZY Huracán EVO Fluo Capsule jest wyposażony w elektroniczny system wspomagania kierownicy (EPS), który płynnie dostosowuje się do wszystkich stylów jazdy, aby zagwarantować najlepsze wspomaganie kierownicy, zarówno na torze, jak i na drodze, jednocześnie wspierając wszystkie tryby jazdy ANIMA.
AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY Huracán EVO Fluo Capsule oferuje unikalne połączenie aktywnego układu kierowniczego (Lamborghini Dynamic Steering) i układu kierowniczego tylnych kół (Lamborghini All-Wheel Steering), zapewniając najlepsze w swojej klasie dynamiczne osiągi.
SKRZYNIA BIEGÓW Wyobraź sobie, że możesz użyć dwóch mechanizmów sprzęgła w tym samym urządzeniu: podczas gdy jeden bieg jest włączony, drugi jest już wybrany, aby skrócić czas włączania/wyłączania do minimum, podwójny mechanizm, który pozwala sprzęgłu pracować tak błyskawicznie i płynnie, jak to tylko możliwe.
NAPĘD NA 4 KOŁA Napęd na 4 koła jest sterowany elektronicznie i gwarantuje większą prędkość i precyzję w rozdzielaniu momentu obrotowego pomiędzy osie. Wszystko to przekłada się na lepszą kontrolę nad pojazdem w każdych warunkach drogowych. System w sposób ciągły dostosowuje rozdział momentu obrotowego do wybranego trybu jazdy i reakcji na sytuację na drodze.